Warsztaty wiosna 2022

Zapraszamy na warsztaty z szycia !!!!!
 
 
Nowy rozkład zajęć, od marca zaczynamy szyć pełną parą 😃
👉CO ZA SZYCIE! – zajęcia z podstaw szycia na maszynie.
Zapewniamy maszyny do szycia i materiały. Zajęcia obejmować będą zagadnienia takie jak: obsługa maszyny, podstawowe funkcje i ściegi. Uczestnicy uszyją drobiazgi do domu: kuchenne rękawice, fartuszki, poduszki, kosmetyczki, torby, nerki i inne przydatne rzeczy, a także ubrania i dodatki.
Termin: Czwartki o godz. 17:00, Piątki godz. 14:00 i 17:00
szyjemy w małych grupach: 5-6 osób
 

A TAK TO WYGLADA

Od wykroju do ubrania! Tak działamy na warsztatach szycia w  Miejska Strefa Kultury: Ośrodek Górna w czwartki i piątki. Zobaczcie szyjemy nie tylko damskie ubrania! Ale też drobiazgi do domu.

Maszyny są ! Materiały są ! Pomysły są !

DO DZIEŁA 

PODUSZKI !!!!

Zobaczcie jakie pomysłowe wakacyjne poduszki powstały. Drobny detal i już żaglówki unoszą się na falach z koronki.⛵⚓ Taki drobiazg, a jak świetnie wygląda. A co powiecie na poduszkę w marynarskim stylu, z kieszonką na książkę lub gazetę. Model plażowy już gotowy!

WORKOPLECAKI

Pogoda chwilowo może nie zachęca do spacerów, ale przecież wiosna kiedyś przyjdzie.🤔
Dziewczyny z warsztatów szycia mają już worko-plecaki na wiosenne wędrówki. A Wy?

mini-KOSMETYCZKI

Na ostatnich warsztatach w Miejska Strefa Kultury: Ośrodek Górna – w czwartek i piątek, poznawałyśmy tajniki wszywania zamków i szyłyśmy kolorowe kosmetyczki. Doskonale na wiosenny 🌼🌺⚘ wyjazd

dodatki z filcu

Zobaczcie jakie piękne dodatki można stworzyć z filcu – wystarczy trochę chęci i mała pomoc prowadzącej warsztaty by powstały niepowtarzalne wzory. 

ze skrawków

Nawet brak materiałów nie deprymuje miłośników szycia.

Skrawek materiałów nie musi leżeć zapomniany skoro można zrobić z niego Etui na okulary, albo fantastycznego pieska w kratkę.

kosmetyczki

Naszym wyzwaniem była lamówka. 😀🧵✂️ Ozdobiłyśmy nią kosmetyczki. Zobaczcie efekty naszej pracy! 👏😘
Piękna tkanina z wiosennym motywem kwiatu jabłoni ze sklepu Pinsola.

NERKI

Takie ekstra nerki szyłyśmy ostatnio na warsztatach w Miejska Strefa Kultury: Ośrodek Górna. Wszywanie zamków dla uczestniczek zajęć to łatwizna. Brawo! 👏👏👏😘🤩

Podkoszulki

Muszę Wam pokazać, co ostatnio robimy na warsztatach szycia w Miejska Strefa Kultury: Ośrodek Górna Szyjemy ubrania! I co Wy na to?
Oto 3 różne modele koszulek. Będą świetne na lato. Powstały też ubranka dla dzieci
Może chcesz spróbować swoich sił w szyciu?